Statuetka

Docenili nas!

W 2011 oraz 2013 roku TER-FILM zdobyło I miejsce w kategorii Video-Foto i zostało wyróżnione statuetką Złotej Pary w plebiscycie organizowanym przez kwartalnik Modny Ślub z Opola.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Zapraszam na niezobowiązujace spotkanie, podczas którego zaprezentuję przykładowe filmy, zdjęcia oraz fotoksięgi. Proszę o wcześniejszy kontakt celem ustalenia dogodnego dla Państwa terminu spotkania.

"TER-FILM"
ul. Konstytucji 3-go Maja 5/5, GŁUCHOŁAZY


tel. 603 576 511

NIP: 755-159-82-21
REGON: 160132000

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest TER-FILM Przemysław Miśniakiewicz z siedzibą przy ul. Konstytucji 3-go Maja 5/5, 48-340 Głuchołazy. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na:

WebInspiracje